16 stycznia 2013

Kopniak z półobrotu #3 - Szturm cyberpunka trwa

Ledwie fandom przyjął na klatę cyberpunkowe dziewczę z policyjną obstawą od CDProjekt, jeszcze dobrze sprawy nie przedyskutował, a tymczasem inny znany polskim RPGraczom zawodnik zaatakował z precyzją chromowanego, ulicznego samuraja.


David Jarvis porzucił na dobre swoje rozterki i ruszył z kickstarterową kampanią Interface Zero 2.0. W ciągu pierwszego dnia uzbierano dość kredytów na nowe Międzymordzie, zatem korpowie z Gun Metal Games mogą ciskać kartami kredytowymi w mokre od szampana symulakry rozrywkowe.

Android marketingowy obiecuje: ulepszony hacking (2.0+), ulepszone tworzenie wszczepów, mechów i hybryd, zasady 'dubbingu', szerszy opis świata oraz kampania splotów. Sam zdecyduj czy warto wierzyć puszce.

Opcja budżetowa w postaci PDFa to wydatek 15 kredytów. Za 30 kredytów możemy zdobyć pełen elektroniczny pakiet, czyli nowinki do IZ2 oraz wszystko, co wyszło do IZ1, zaś wersja z martwych drzew zaczyna się od pięćdziesiątki plus dowóz (a jak wiadomo przez bakterię wszystko podrożało). Wyżej już tylko kustomizacyjne fanaberie, ami.

Deszyfracja kolejnych informacji w toku...


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz