O mnieMichał 'Misiołak' Kłosowski - gracz, czytacz, miłośnik fantastyki i szalony naukowiec w służbie Jej Królewskiej Mości.

Uwielbiam wszelkie ludyczne rozrywki: gry wideo, planszówki i oczywiście RPG. Preferuję gry z twistem, czyli rozwijające daną konwencję, jak Deadlands czy Earthdawn. Dużo czasu spędziłem jako gracz, lecz nie wzbrania się przed mistrzowaniem. Od 2011 prowadzę grupę RPGową w Londynie i nieustannie pracuje nad swoim warsztatem.

Piszę głównie przy okazji Karnawału Blogowego RPG (http://kbrpg.blogspot.co.uk/). Lubię dzielić się ciekawostkami z różnych zakątków internetu, a najlepsze kawałki przechowuję w specjalnej biblioteczce.

Poza siecią organizuję sesje RPG i uczestniczę w innych wydarzeniach około-fantastycznych w Londynie. Na mojej londyńskiej półce znajdziesz Achtung! Cthulhu, Cadillacs & Dinosaurs, Delta Green, Doctor Who, Eclipse Phase, Fate, Mechanical Dream, Marvel Super Heroes, Mouse Guard, Mutant: Year Zero, Savage Worlds (Bestie&Barbarzyńcy, Deadlands, Interface Zero, Nemezis), Spirit of the Century i Tenra Bansho Zero. Poza tym na komputerze wala się mnóstwo podręczników w formie zero-jedynkowej, głównie z Kickstartera.

Skontaktować ze mną możesz się pisząc na gmail - varbamse.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz