1 kwietnia 2015

Bractwo Erpegowe


1 kwietnia ;)


Mam dobrą (a nawet bardzo dobrą) wiadomość dla wszystkich graczy RPG w Londynie. Udało mi się nawiązać współpracę z Polskim Ośrodkiem Społeczno-Kulturalnym (POSK) na Hammersmith. POSK zapewni nam nielimitowany dostęp do sali konferencyjnej, a także wesprze drobną kwotą "na zakup podręczników". W zamian będziemy zobowiązani do poprowadzenia dodatkowych sesji dydaktycznych (raz w miesiącu) dla uczniów Szkolnego Punktu Konsultacyjnego przy Ambasadzie Rzeczypospolitej Polskiej w Londynie. Dodatkowo powierzono mi stworzenie patriotycznej wersji gry Love Letter (znanej u nas jako Księżniczka). Aktualnie rozważamy wprowadzenie dwóch wersji: List do Hetmana i List do Prezydenta


Niestety musiałem także pójść na pewne ustępstwa. Nasza grupa został oficjalnie sklasyfikowana jako grupa odtwórstwa historycznego. W związku z powyższym w najbliższym czasie musimy skoncentrować się na grach historycznych - Dzikie Pola, Zły Cień: Kruki Urojenia oraz Arkona. W grę wchodzą także planszówki i karcianki takie jak Veto czy Mali Powstańcy i oczywiście cała seria "z datą" od wydawnictwa TAKTYKA I STRATEGIA. Negocjuję obecnie możliwość grania w Wiedźmina jako promocję polskiej literatury, ale pani konsultant jest skłonna dopuścić tę grę wyłącznie na oryginalnej mechanice.

Summa summarum - myślę, że to świetne rozwiązanie, dzięki któremu będziemy mieli zagwarantowaną miejscówkę i okazje do kształcenia przyszłych erpegowców.

Do zobaczenia na Biesiadzie!


2 komentarze:

  1. Gdyby nie "Zły Cień: Kruki Urojenia", to dałbym się nabrać...

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Najlepsza rzecz do zdryftowania sierotki Marysi

      Usuń